Zapraszamy na darmowe szkolenie online na żywo:

Jak zbudować niezniszczalne poczucie własnej wartości i prawdziwą pewność siebie w każdej sytuacji.

Cała zgromadzona wiedza jest potwierdzona badaniami naukowymi.

Wtorek, 23 czerwca

o godz. 19:00

czasu polskiego

Ok. 100 min

Oglądasz raz, korzystasz całe życie

Szkolenie online jest zupełnie za darmo!

Zapraszamy

Zapisując się na szkolenie otrzymasz dodatkowo:

Interaktywny arkusz PDF

z ćwiczeniami

Te ćwiczenia będziemy wypełniać wspólnie, na żywo podczas szkolenia. Dzięki nim odkryjesz, co dokładnie zmienić w swojej codzienności i głowie, aby uczynić swoje poczucie własnej wartości i pewność siebie niezniszczalnymi.

3 prezentacje wideo

Dostęp do pierwszej z nich otrzymasz od razu po zapisie, żebyś już mógł rozpocząć swoją zmianę. 


W prezentacjach odkryjesz jak na głębokim poziomie działa Twój umysł i jak nad nim pracować, aby dowolnie i na stałe zmieniać swoje uczucia, nawyki, myśli i emocje.

Mapę myśli z całego szkolenia

To jak ulepszone, graficzne notatki z całego szkolenia zrobione za Ciebie. Dzięki nim jednym rzutem oka będziesz mógł przypomnieć sobie wszystko, czego się dowiedziałeś na szkoleniu i masz pewność, że nic Ci nie umknęło. 

Czego się dowiesz na szkoleniu:

Dowiesz się czym w swojej istocie tak naprawdę jest poczucie własnej wartości i jak pewna terapia psychologiczna za pomocą tego odkrycia była w stanie polepszać nawet wyniki sportowe profesjonalnych zawodników.

Odkryjesz 3 mechanizmy, które ciągle wpływają na Twoją samoocenę. To pozwoli Ci przejąć nad nimi kontrolę i świadomie zacząć kształtować swoje przekonania na temat siebie i innych osób. 

Wykonasz 3 ćwiczenia, dzięki którym zaczniesz na głębokim poziomie zmienić swoje automatyczne reakcje na krytykę, odrzucenie, porażki, trudne zadania i stresujące sytuacje, by nic z tego nie dotykało Twojego poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Poznasz dodatkowe elementy niezbędne, abyś utrzymał nowo zbudowane bezwarunkowe poczucie wartości w długim okresie. Gdy pomijasz chociaż jeden z nich, to prędzej czy później Twoja wiara we własne siły, pewność siebie i poczucie własnej wartości opadną, bez znaczenia na to, co innego będziesz robił.

I wiele, wiele więcej...

Szkolenie poprowadzi:

Damian Redmer

Specjalista od naukowo sprawdzonych metod, które umożliwiają każdemu uwolnienie swojego pełnego psychologicznego potencjału.


 Wykładowca na studiach MBA, Zdobywca 2 Złotych Koperników, założyciel Rozwojowca (największego kanału na polskim YouTubie o rozwoju osobistym), twórca m.in. Programu Rozwoju Best You, który zmienił już życie tysięcy osób:


Szkolenie online zacznie się za:

days
hours
minutes
seconds
00
00
00
00
days
hours
minutes
seconds

UWAGA - ilość miejsc na szkoleniu online jest ograniczona. 

Dlatego jeśli jego temat Cię zainteresował, kliknij teraz przycisk poniżej, póki są jeszcze wolne miejsca i ta strona jest aktywna:

© Rozwojowiec 2012-2020