Zapraszamy na darmowe szkolenie online na żywo:

Cała zgromadzona wiedza jest potwierdzona badaniami naukowymi.

Jak zbudować niezniszczalne poczucie własnej wartości i prawdziwą pewność siebie w każdej sytuacji.

Szkolenie odbędzie się w ciągu najbliższych 60 dni

Potrwa ok. 100 min

Oglądasz raz, korzystasz całe życie!

Szkolenie online jest zupełnie za darmo!

Zapraszamy

Dlaczego warto teraz zarezerwować swoje miejsce?

To jedyny sposób, abyś uzyskał także dostęp do nagrania z całego szkolenia. Nie będzie ono nigdzie indziej publikowane, ani udostępniane.

Gdy tylko zostanie ustalona konkretna data i godzina szkolenia, otrzymasz od razu emaila ze wszystkimi informacjami. Masz więc pewność, że nie umknie Ci żadna ważna informacja.

Od razu po zapisie otrzymasz dostęp do darmowej prezentacji wideo, abyś już teraz mógł rozpocząć pracę nad sobą. 

Bo później może nie być już takiej możliwości. Ilość miejsc jest ograniczona, a samo szkolenie może się już nigdy nie powtórzyć.

Zapisując się na szkolenie otrzymasz dodatkowo:

Interaktywny arkusz PDF

z ćwiczeniami

Te ćwiczenia będziemy wypełniać wspólnie, na żywo podczas szkolenia. Dzięki nim odkryjesz, co dokładnie zmienić w swojej codzienności i głowie, aby uczynić swoje poczucie własnej wartości i pewność siebie niezniszczalnymi.

3 prezentacje wideo

Dostęp do pierwszej z nich otrzymasz od razu po zapisie, żebyś już mógł rozpocząć swoją zmianę. 


W prezentacjach odkryjesz jak na głębokim poziomie działa Twój umysł i jak nad nim pracować, aby dowolnie i na stałe zmieniać swoje uczucia, nawyki, myśli i emocje.

Mapę myśli z całego szkolenia

To jak ulepszone, graficzne notatki z całego szkolenia zrobione za Ciebie. Dzięki nim jednym rzutem oka będziesz mógł przypomnieć sobie wszystko, czego się dowiedziałeś na szkoleniu i masz pewność, że nic Ci nie umknęło. 

Czego się dowiesz na szkoleniu:

Dowiesz się czym w swojej istocie tak naprawdę jest poczucie własnej wartości i jak pewna terapia psychologiczna za pomocą tego odkrycia była w stanie polepszać nawet wyniki sportowe profesjonalnych zawodników.

Poznasz dodatkowe elementy niezbędne, abyś utrzymał nowo zbudowane bezwarunkowe poczucie wartości w długim okresie. Gdy pomijasz chociaż jeden z nich, to prędzej czy później Twoja wiara we własne siły, pewność siebie i poczucie własnej wartości opadną, bez znaczenia na to, co innego będziesz robił.

Wykonasz 3 ćwiczenia, dzięki którym zaczniesz na głębokim poziomie zmienić swoje automatyczne reakcje na krytykę, odrzucenie, porażki, trudne zadania i stresujące sytuacje, by nic z tego nie dotykało Twojego poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Odkryjesz 3 mechanizmy, które ciągle wpływają na Twoją samoocenę. To pozwoli Ci przejąć nad nimi kontrolę i świadomie zacząć kształtować swoje przekonania na temat siebie i innych osób. 

I wiele, wiele więcej...

Specjalista od naukowo sprawdzonych metod, które umożliwiają każdemu uwolnienie swojego pełnego psychologicznego potencjału.


 Wykładowca na studiach MBA, Zdobywca 2 Złotych Koperników, założyciel Rozwojowca (największego kanału na polskim YouTubie o rozwoju osobistym), twórca m.in. Programu Rozwoju Best You, który zmienił już życie tysięcy osób:


Damian Redmer

Szkolenie poprowadzi:

Dlatego jeżeli chcesz mieć do niego dostęp, zarezerwuj 

(za darmo i bez żadnych zobowiązań) teraz swoje miejsce:

Mamy ograniczoną liczbę osób, które mogą wziąć udział w szkoleniu i tym samym otrzymać nagranie z niego. 

© Rozwojowiec 2012-2020